Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Sob Sep 28, 2024 12:22 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned Jún 28, 2009 8:10 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 20, 2009 9:52 am
Príspevky: 9
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, kde nájdem homeopata, ktorý má homeopatické prípravky vyrobené z očkovacích vakcím. Myslím hlavne z tých detských, od roku 2005, + prevenar, pneumo 23. Alebo ako si ich vyrobím, ak by sa ich nedalo zohnať, dakujem za všetky odpovede. Monika


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pon Jún 29, 2009 10:31 am 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1882
Bydlisko: Poprad
Homeopati sa nedelia na tych, ktori maju k dispozicii potencovane ockovacie latky a ny tych, co ich nemaju. Daju sa totiz kupit v homeopatickych lakarnach, napr. na Slovensku v Homeo Nitra, v Rakusku v Eisenstadte vo firme Remedia, v Anglicku v Heliose, Ainsworth´s, Freemans a v dalsich. Ak hladate konkretne homeopatikum z ockovacej latky, pozrite sa do ponuky tychto lekarni.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pon Aug 17, 2009 8:24 am 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 20, 2009 9:52 am
Príspevky: 9
Dobry den, poprosim vas este raz o radu, mojho priatela maju zajtra ockovat proti tetanu, pred viac ako 10 rokmi mal uraz, dali mu tetanovku, asi po tyzdni mal alergicku reakciu, na celom tele mal vyrazky a tepoty viac ako 40 C. Skoncil v nemocnici.
Teraz mu robili rozne testy, nevedeli ci ho maju zaockovat alebo nie, 2 kozne lekarky sa vyjadrili, ze nie. Aj napriek tomu sa jeho lekar rozhodol, ze ho zaockuje, dal mu zodak ma ho brat tyzden pred a tyzden po ockovani. Ja som mu kupila pre istotu aj Thuju 30.
Len neviem ci to bude stacit, a este som sa chcela spytat, keby sme si nechali tu vakcinu neviete ci mi z nej vyrobia v Nitre homeopatikum? Na odporucanie jednej lekarky som tam zavolala, ale oni povedali, ze to nerobia, ale jej to spravili tak neviem.

Prosim poradte co robit. Posielam aj link:
http://rizikaockovania.sk/dok/vran/Tetanus.pdf


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: pisete ako sa rozhodol lekar
PoslaťNapísal: Pon Aug 17, 2009 9:39 am 
Offline

Registrovaný: Sob Jan 20, 2007 9:06 pm
Príspevky: 36
predsa rozhodnutie je na priatelovi, nie lekarovi, asi v podvedomi je viac strachu, ako je potrebne, ja nemam tetanovku 25 rokov a myslim si, ze dalsich 25 ju nepotrebujem, toboz, ak uz mal nejake tie prejavne znaky, tak by nemal riskovat, zdravie je jeho, nie toho lekara.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 91 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.