Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Pon Sep 30, 2024 12:44 pm

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Bolesť päty
PoslaťNapísal: Štv Apr 06, 2006 8:25 am 
Dobrý deň,

rád by som sa informoval, či existuje nejaký liek na moju pätu, ktorá ma začala bolieť pred pár dňami. Je to päta mojej pravej nohy, na ktorej nie je žiadny opuch, žiadna modrina, proste nič, len keď na ňu stúpim akoby som stúpal na ihly. Je to pri každom stúpnutí, takže krívam. Prišlo to z ničoho nič, predtým som nemal žiadne problémy. Za radu vopred ďakujem.

Ivan


Ohlásiť tento príspevok
Hore
  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: Päta
PoslaťNapísal: Štv Apr 06, 2006 5:12 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
Je to len lokalny prejav a moze ho mat viacero liekov. Skuste napisat viac. Ake su sprievodne priznaky, ake su modality (cim sa stav zlepsi a cim sa zhorsi), co sa este zmenilo od tej doby, ake su dalsie Vase priznaky. To, co robime, je rozpoznavanie tvaru. Ako keby ste mali pred sebou fresku zatretu vapnom a potom by Vam niekto uklazal 2 cm stvorcek. Vasou ulohou je pritom uhadnut, aky obraz je pod nanosom vapna ukryty. Cim viac mate sond, tym presnejsie mozete odpovedat.

Len na zaklade toho, co ste povedali, dal by som Rhus toxicodendron 5 CH 3 x denne 2 globulky, rozpustit pod jazykom, snazit sa dodrzat odstup od jedla alebo inej chuti v ustach 30 minut. Globulky nebrat do prstov, pouzit odmerku.

Ak by slo o ostrohu (calcar calcanei) mohla by pomoct Hekla lava 5 CH 3 x denne 2 globulky.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: Päta
PoslaťNapísal: Sob Júl 27, 2013 6:25 pm 
p.Petroci,

ďakujem za Vašu odpoveď a aby som bol úplne v obraze, tak Vám opíšem moje pocity. Ráno, keď chcem vstať mám veľké bolesti, neviem stúpiť na nohu, počas dňa sa bolesť zmierni, večer je slabšia. V práci, keď dlhšie sedím, mám taký istý pocit ako ráno, ledva viem stúpiť na nohu, ale keď to rozchodím bolí menej. Za Vašu radu, ktorý liek bude lepší Vám vopred ďakujem.

Ivan


Posledné zvýraznenie urobil Anonymous dňa Sob Júl 27, 2013 6:25 pm


Ohlásiť tento príspevok
Hore
  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 120 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.