Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Pon Sep 30, 2024 10:35 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: zvacsena nosna mandla
PoslaťNapísal: Pon Feb 18, 2013 12:37 am 
Dobry den, moj syn bude mat v aprily 5 rokov. Cca od novembra 2012 ma zvacsenu mandlu, ale diagnostikovane to ma od januara. Ja si myslim, ze je to od novembra kvoli tomu, ze je zahuhnany, ale bez soplu. Z krvi mu zistili malinko znizenu imunitu, ale ja si myslim, ze to bolo nasledkom stresu lebo v case odberu krvi sme sa stahovali, docasne byvali u mojej mamy a syn v tom case nechcel spavat po obede. Dovtedy spaval denne. Imunologicka mu dala Ribomunyl, a ked som nasadila 1. davku dostal teplotu 38,9 a spustil sa mu sopel a do rana to cele preslo, ale nechcem v tom pokracovat a tak som mu to uz nedala. Trapi ma ta mandla lebo ju ma velmi zvacsenu a v noci zle spi. Cez den aj v noci dycha striedavo nosom aj ustami, niekedy mu ide dychat nosom inokedy nie. Davam mu kortikoidovy spray do nosa a teraz mi jedna lekarka poradila Lymphomyosot a zda sa, ze je to lepsie (davam mu 2xdenne 10 kvapiek), ale vraj su homeopatika len na mandlu lebo toto je na vsetky uzliny. Syn meria 110 cm a vazi len 16 kg. Nie je velky jedak. Co by sme mohli davat, aby sa ta mandla stiahla? Chcem sa vyhnut operacii lebo nam bola odporucana kvoli tomu, ze dobre nepocuje.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: Re: zvacsena nosna mandla
PoslaťNapísal: Pon Feb 09, 2015 3:48 am 
Offline

Registrovaný: Str Sep 26, 2007 10:41 am
Príspevky: 23
Bydlisko: Rakša, Turcianske Teplice
Dobrý deň, asi vás trochu sklamem ale jediný účinný homeopatický liek pre všetky deti so zväčšenou nosnou mandľou nemáme. V rubrike
Nos - zväčšená nosná mandľa je 25 liekov a z tých bude treba vydiferencovať ten správny pre vášho synčeka na základe rozhovoru s homeopatom, ktorý bude potrebovať ešte dodatočné informácie o dieťati. Na stránke je zoznam, z ktorého si môžte vybrať niekoho najbližšie k vášmu bydlisku. Dobrou správou je, že pomocou homeopatie sa môžte vyhnúť operácii aj iným ťažkostiam. Prajem vám veľa šťastia a skoré uzdravenie.

_________________
Adriana Beresova


Posledné zvýraznenie urobil Anonymous dňa Pon Feb 09, 2015 3:48 am


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 116 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.