Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Pon Sep 30, 2024 12:31 pm

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Homeopatia
PoslaťNapísal: Uto Jan 26, 2010 1:31 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 26, 2010 1:21 pm
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice
chcem sa este opytat ci nieje rizikove uzivat homeapaticke tabletky, gulicky.... pokial niesu KLINICKY TESTOVANE... co si myslite???


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pia Jan 29, 2010 9:32 am 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
Oni su klinicky testovane :D Testuju sa uz vyse 200 rokov.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pon Feb 01, 2010 11:52 am 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 26, 2010 1:21 pm
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice
..ked sa testuju 200 rokov, tak preco na HOMEOPATIKACH pise, ze NIE SU KLINICKY TESTOVANE???? :lol:


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pon Feb 01, 2010 4:02 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
To nepíšu homeopati, ale nejakí úradníci. :lol:
Dôležité je vedieť, či chceme sa riadiť formulkami, ktorým nerozumieme a máme ich osvojené z televíznej reklamy, alebo skutočnou podstatou veci a reálnymi výsledkami.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pon Feb 01, 2010 6:30 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 26, 2010 1:21 pm
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice
....poznate pani Golsku? komunikoval som s nou a vyjadrila sa i o vas.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Str Feb 03, 2010 10:27 am 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
Ano, poznam pani Golsku, nie osobne, ale niekolkokrat sme spolu telefonovali.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: homeopatia
PoslaťNapísal: Štv Feb 04, 2010 10:22 am 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 26, 2010 1:21 pm
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice
a co si myslite o pano Golskej?
ja som na vas kladne hodnotenie nepocul...


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Štv Feb 04, 2010 8:01 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
Každý má svoju cestu. Nie je dobré hovoriť o iných. Nepochopenia je medzi ľuďmi aj tak dosť.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: homeopatia
PoslaťNapísal: Sob Feb 06, 2010 11:28 am 
Offline

Registrovaný: Uto Jan 26, 2010 1:21 pm
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice
nieco take mi rozpravala, ze ma mnoho vasich klientov a ze ste im uplne rozladili organizmus....


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Ned Feb 07, 2010 10:17 am 
Offline

Registrovaný: Ned Sep 23, 2007 6:54 pm
Príspevky: 23
Bydlisko: Chorvátsky Grob
Nevytvarajte si nazor na ludi na zaklade toho, co hovori konkurencia. :wink:


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: úsmevné
PoslaťNapísal: Ned Feb 07, 2010 9:57 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Sep 04, 2007 11:07 am
Príspevky: 51
Bydlisko: Komárno/Nitra
Je veľmi príznačné, že práve o pani Golskej chyrujú po internetových diskusiách veľmi zlé kritické vyjadrenia o spôsobe jej liečby a jej postupoch. Pritom ide o výpovede jej pacientov. Nebudem sa tu rozpisovať o čo konkrétne ide, ja to totiž nemôžem posudzovať, pretože s ňou nemám vôbec žiadnu skúsenosť. Ale priznám sa, že mám čo robiť aby som bol voči nej bez predsudkov. Viete, keď Vám niekto o niekom povie toľko ako: "rozlaďuje pacientov" - z čoho ste sa dokopy nič nedozvedeli, pretože to vôbec nie je nejaký pádny vecný argument - z toho si celkom jasne viete urobiť obraz o danej osobe, bez toho aby na ňu ešte niekto celkom zvlášť poukazoval.

Predsavšak na margo toho, pozrite si niekde diskusiu, kde sa vyjadrujú o metódach pani Golskej ... a tie argumenty veru stoja za to.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pon Feb 08, 2010 2:42 pm 
Offline

Registrovaný: Ned Mar 26, 2006 1:27 pm
Príspevky: 17
Bydlisko: bratislava
Dobrý deň, nemám vo zvyku vypisovať tu na fóre, napriek tomu by som rád nadviazal na salema000. Svojím príspevkom by som chcel vyjadriť podporu dr. Petrocimu, ktorý svojou toleranciou, úprimnosťou a miernou povahou častokrát stojí akoby v úzadí. Chcel by som tak urobiť o to skôr, že práve jeho vidím (myslím, že nielen v mojich očiach) ako vedúcu osobnosť homeopatie na Slovensku. Je škoda, že to chápe stále príliš málo ľudí, čoho dôkazom sú aj niektoré príspevky tu na homeopatickom fóre.
Myslím, že on je ten, kto priniesol ako žiak J. Scholtena spolu s dr. Tibenským systém do homeopatie na Slovensku, on je ten, kto spája slovenskú homeopatiu so svetovou, kto uvádza na Slovensko také osobnosti ako Scholten, Taylor, Sehgal, Klein, kto organizuje semináre a podujatia, za ktorými na Slovensko cestujú ľudia z okolitých štátov, on je ten, kto neostal s homeopatickými vedomosťami na úrovni niekoľkých desiatok polychrestov, ktoré sa teraz snaží našiť na každého, čo je v ostrom kontraste s tou „konkurenciou“ , ktorá ani nie je schopná vyjadriť na svojich webových stránkach niečo vlastné a namiesto toho len opisuje úryvky z kníh, a keď vyjadrí niečo vlastné, tak to naozaj stojí za to ako napríklad „úplné rozladenie organizmu mnohých klientov“.
Vďaka dr. Petrocimu sa z homeopatie na Slovensku stáva niečo viac, než súčasť pofidérnej zmesy múdrych rád veštíc, senzibilov, samozvaných prezidentov alternatívnej medicíny a ďalších, ktorí ezoteriku využívajú ako formu parazitizmu bez hlbšej schopnosti skutočne pomôcť. Mimochodom, kedy si konečne priznáme, že je na Slovensku výrazne menej hodnotných liečiteľov, než koľko sa ich dnes ponúka?
Nečakám odpoveď, skôr sa zamýšľam, prečo taký človek ako dr. Petroci má čeliť nielen starým známym snahám lekárov- homeopatov o prisvojenie si homeopatie, ale navyše aj názorom, aké som si prečítal v poslednom čase na fóre. Zaslúži si vôbec Slovensko svetovú klasickú homeopatiu, alebo nám stačia tí, čo homeopatiu skôr zneužívajú?


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: p.Golska
PoslaťNapísal: Pon Feb 08, 2010 3:25 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Dec 15, 2009 8:11 pm
Príspevky: 11
neda mi nenapisat...p.Golska...chodila som k nej,teda chodila,bola som tam len raz a zbytok sme komunikovali mailom,ked som jej chcela aj zatelefonovat tak to ignorovala a mailom napisala kam mam poslat peniaze...tri roky,a kazde dva mesiace som platila 5000-6000 sk,lebo ze lieky su drahe...a to mi dala vzdy len 4 gulocky,2 rano a 2 vecer...dokonca mi dala niekedy zlavu za dlhodobu liecbu-to som jej posielala "LEN" 4500 sk..ked som sa o to zacala zaujimat viac tak som zistila ze homeopaticke lieky (cela tuba cca80 guliciek)nestoja viac nez 10 eur(a aj to v zahranici)....kazdy sa musi rozhodnut ku komu pojde,ale pred p.Golskou chcem kazdeho varovat,pre mna je obycajna zlodejka a podvodnicka!!!to je moja vlastna skusenost!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Uto Feb 09, 2010 8:29 am 
Offline

Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 7:40 pm
Príspevky: 59
O MUDr. Petrocim môžem povedať iba to dobré ako jeho pacient a študent. Úplne súhlasím s Risom.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Uto Feb 09, 2010 1:22 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
Dakujem za pekne slova a podporu vsetkym, ktori sa vyjadrili. Velmi si to vazim.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 97 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.