Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Sob Sep 28, 2024 10:28 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon Apr 12, 2010 4:50 pm 
Offline

Registrovaný: Pia Feb 17, 2006 2:21 pm
Príspevky: 12
Bydlisko: Trenčín
mám pomerne akútny problém, ktorý ma dosť prekvapil. dcére zarástol necht na nohe. cez víkend som jej dávala siliceu 9ch + hepar sulfur 9 ch, 5x denne po 3 guličky. plus robila kúpele palca v odvare z prasličky. v nedeľu podvečer som si ešte "spomenula" na liek traumeel, ktorý obsahuje okrem iných zložiek aj hepar sulfur D8 /to som si uvedomila dodatočne/. dnes v priebehu dňa dostala teplotu 38,5 + jej navrela uzlina za pravým uchom, dosť ju to bolí, jednak na dotyk, ale aj keď otočí hlavou. neviem, či to nie je reakcia na liek, ktorý bol vlastne podaný ako v čistej forme, tak v kombinovanom homeopatiku. mám dosť dilemu, či s tým ísť na pohotovosť ešte teraz, či to nemôže byť ako vznik hnisavého ložiska, ktoré spôsobilo teplotu. v tvári je červená, ruky aj tvár má spotené, rozhorúčené, pri ležaní je to lepšie, keď vstane, cíti sa slabá, bolí ju hlava a je to taká pulzujúca bolesť v hlave. traumeel obsahoval aj belladonu D4. ten liek som jej podala len raz - podľa návodu 5 kvapiek. neviem, či je toto reakcia na moju "bohovsky odbornú" liečbu, v každom prípade by som potrebovala poradiť, čo mám teraz robiť. najhoršie na tom je, že je to pomerne akútny stav, tak neviem, či mi niekto stihne odpovedať skôr, než čokoľvek podniknem. v každom prípade vopred ďakujem za odpoveď.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Str Apr 14, 2010 11:34 am 
Offline

Registrovaný: Sob Nov 17, 2007 9:08 pm
Príspevky: 11
Belladona 30CH :D (cervena tvar, pulzujuca bolest,...)
Skusit viac krat opakovat. Ak pomoze predlzit intervaly, ak nepomoze zmenit liek. Vela stastia!!!


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Str Apr 14, 2010 5:38 pm 
Offline

Registrovaný: Pia Feb 17, 2006 2:21 pm
Príspevky: 12
Bydlisko: Trenčín
ďakujem za radu aj za povzbudenie, tiež mi to smerovalo napokon k tej belladone, len sa to celé skomplikovalo tým, že napokon sa z toho vykľuli ovčie kiahne. pulzácie aj ostatné príznaky pominuli, ale pridružila sa bolesť hrdla, a teraz už nemám nič také zvláštne, čo by asi stálo za zmienku pre určenie nejakého iného lieku. velikánska uzlina jej navrela aj zozadu na hlave - resp. medzi hlavou a krkom, a celá je vysypaná, vyzerá ako leopard :? vyrážky sa zlievajú do väčších červených fľakov, z niektorých vyteká žltá tekutina. veľmi ju to svrbí - ale také kiahne sú... pri horúčke /cca 38,8 - stále sa takto držíme, po paralene klesne na cca 37,8/ je jej zima, včera mala veľkú chuť na slané chipsy. v noci sa jej sníval katastrofický sen o tretej svetovej vojne, ona sa vpodstate podchvíľou bojí takýchto vecí /vojna, zemetrasenie, smrť - všetko, kde zomierajú ľudia/... ešte raz - vďaka za ochotu poradiť mi, majte sa pekne.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Str Apr 14, 2010 9:32 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 11:35 pm
Príspevky: 6
dobry vecer,nemozem neporadit,vzhladom na to,ze som mala velmi dobre skusenosti so synom,ked mal ovcie kiahne.na svrbenie pomohla okrem Rhus tox,aj obycajny gel nechtikovy,od firmy Hanus.nie je to reklama,len rada :)
skore uzdravenie prajem,margareta


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 33 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.