Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Pon Sep 30, 2024 12:32 pm

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia Apr 26, 2013 11:49 am 
Offline

Registrovaný: Pia Apr 26, 2013 11:20 am
Príspevky: 1
Dobrý deň,
Hľadám akúkoľvek radu alebo pomoc, nakoľko svoj stav riešim už pol roka a som oslabená a zúfalá. V septembri 2012 som mala veľmi silnú menštruáciu, pichali mi zastavovačky, nejako to prešlo. V októbri ten istý scenár, lenže nie a nie sa zastaviť, takže kyretáž. Po kyretáži v novembri zase slabšia, v decembri zase jatky, takže ablácia. V januári a februári slabšia, ako sa maternica zotavovala zo zákroku. V marci zase zle, to už silné krvácanie trvalo takmer dva týždne. V apríli zavedeneie telieska mirena, po ktorom by krvácanie takmer nemalo byt, lenže toho času sa krvácanie dostavilo, a keďže mám hgb 85 podľa posledných výsledkov, neviem si predstaviť, čo asi budem robiť ak by krvácanie zase bolo silné. S homeopatiou nemám žiadne predošlé skúsenosti, ale som otvorená progresívnym myšlienkam. Ďakujem vopred za akúkoľvek radu. Andrea


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
PoslaťNapísal: Štv Máj 30, 2013 4:33 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1884
Bydlisko: Poprad
S metroragiou (silne krvacanie z maternice) je mozne vyrazne pomoct resp. uplne vyliecit problem pomocou homeopatik. Je ich viacero, ktore prichadzaju do uvahy. Lepsie by bolo navstivit dobreho homeopata.
Ak je to este aktualne, napiste mi na mail petroci@stonline.sk a doporucim Vam niekoho blizko k Vasemu bydlisku.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 117 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.